Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEMELERİ - ÇAPA
BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEMELERİ - ÇAPA
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEMELERİ - ÇAPA
Marka : Belis
Fiyat : TL
BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEMELERİ - ÇAPA BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEMELERİ - ÇAPA BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEMELERİ - ÇAPA BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEMELERİ - ÇAPA BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEMELERİ - ÇAPA
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
beşik süs
 
BEŞİK YEDEK PARÇA
ÇAPA
1-Plastik malzemeden üretilmiştir.
2-Bebek beşiklerinde beşiğin ön kısmına yapıştırılan ve beşiğe görsellik ve özellik katan -figürdür.
3-Görselde; Renklerden bazıları eklenmiştir.Ürünü beşiğe kullanacak firma kendi renk kombinasyonuna göre boyamalıdır.Adet istenirse renk yapılır
4-Çapa figürü plastik malzemeden üretilmiş olması hafif ve ucuz elde etmek içindir.İstenirse ahşap malzemeden ve mdf dende yapılabilir.
5-Çapa figürü mavi,lacivert,kırmızı ve beyaz renklerden oluşmaktadır
6-Alegno; kaptan beşik ve kaptan büyüyen beşik modelinde çapa figürü kullanmaktadır.
7-Ekin asansörlü beşik modelinde güven pazarlama çapa figürü kullanılmaktadır.
8-Belis çapa bebek odası beşiklerinde çapa figürü ile beşiğin görselliği arttırılmıştır.Belis bu ürünü kullanmamaktadır benzer modelini kullanmaktadır.
9-İlknur bebe reis modelinde reis bebek odası ve beşiklerde çapa deseni kullanmıştır.
10-Güven pazarlama tarafından kaliteli plastik ve hassas işçilik ile üretilmektedir.
11-Toptan ve perakende sipariş için güven bebe 0212 628 94 26—-05356494075
 

Kapat